O nás

Jsme mladý, bezdětný pár, který si neumí představit trávit čas sezením doma. Od začátku našeho společného života (2016) spolu podnikáme nejrůznější výlety po památkách, procházky do přírody, ze všeho máme ale nejraději objevování nových muzeí, galerií nebo třeba urbex (prolézání starých, opuštěných objektů). Vzhledem ke svému bydlišti nejvíce cestujeme po Středočeském kraji, ale díky našemu věrnému společníkovi, malému autu Citigo, se nebojíme také delších tras po ČR. Ve světě nás okouzlila maďarská Budapešť a v blízké době bychom chtěli navštívit třeba srbský Bělehrad a tamní Teslovo muzeum.

Vlastík (38) je na cestách skvělým, klidným parťákem a hlavně nejlepším řidičem, který nás už mnohokrát doslova vyvezl z mnohých útrob tankodromových tras. Štěpánka (23) je naopak hlavou všech otřesných nápadů najít zapomenutou kapličku v nějakém zapadákově, dále generální fotoreportér výletů, na cestách spolehlivá kuchařka a prvotřídní hysterka. Doma na nás věrně čeká naše králičí holčička Popelka (5?), azyláček, kterého jsme si domů přivezli v roce 2019, pravděpodobně naše výlety všemi pacičkami jen podporuje, hlavně ať už jsme pryč. :)

Aktualizováno: Popelka se i přes odpor stala obětí našich výletů, bereme ji s sebou a naše cesty tak nabraly úplně nový rozměr :) (viz vycházka na houpačku do lesa Skorkov, Středočeský kraj) ♥.

Budeme velice rádi, pokud nám napíšete tipy, kam rádi jezdíte zase vy, ale nejvíce nás potěší, pokud i pro Vás budou výlety (nejen) po naší krásné a zajímavé zemi, stejným zážitkem a potěšením z objevování, jako pro nás, a to i díky inspiracím na cesty na těchto našich stránkách.

Děkujeme!

© 2021 Ty a já na cestách, Štěpánka a Vlasta, Milovice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!